AAB Sigorta Hakkında

AAB Sigorta birisi avukat iki ortak tarafından ağırlıklı olarak mesleki sorumluluk sigortaları konusunda faaliyette bulunmak üzere kurulmuş bir sigorta şirketidir.

Özellikle Avukat Mesleki Sorumluluk Sigortaları, Mali Müşavir, Muhasebeci ve Yeminli Mali Müşavirlerin Mesleki Sigortaları konusunda Yurt genelinde faaliyet göstermektedir. 

Türkiye’ de bulunan yaklaşık 75.000 avukatın, yine binlerce Mali Müşavir, Muhasebeci ve Yeminli Mali Müşavirin Mesleki Sorumluluk Sigortaları yanında iş ve yaşamları ile ilgili diğer sigorta poliçelerini de düzenlemektedir.

AAB Sigorta; kuruluşu öncesindeki 6 ayı sektöründe başarılı olmak üzere müşteri veritabanını oluşturmak ve özellikle avukatlara, , mali müşavirlere, muhasebeci ve Yeminli Mali Müşavirlere yönelik faydalı poliçe modellerini tespit etmek için hazırlanarak geçirmiştir.

Türkiye’ deki tüm barolar ve Mali Müşavir, Muhasebeci ve Yeminli Mali Müşavirlere ait meslek kuruluşları ile irtibata geçilmiş ve randevular alınmış, görüşmektedir.

Bu kitlelere yönelik olarak özel promosyonlar hazırlayan şirketimiz. Konusunda başarılı iletişim ajansları ile çalışarak, kısa sürede adını duyurmuştur.

Bunun yanında Mali Müşavir, Muhasebeci ve Yeminli Mali Müşavirler ile Hekimler içim Mesleki Sorumluluk Sigortası Poliçeleri de yine şirketimiz tarafından üretilmektedir.

Hedef kitle olarak özellikle avukatlar ve yanında Mali Müşavir, Muhasebeci ve Yeminli Mali Müşavirlerin Sigortalanması konusunda hazırlıklarını tamamlayan şirketimiz ulaştığı bu kitlelerin diğer alanlardaki Sigorta Poliçelerini de düzenlemektedir.

Bunun yanında mesleki gereksinimler doğrultusunda poliçelerin yeniden yapılandırılması konusunda acentesi olduğumuz şirketlerle çalışmalarımız sürdürülmektedir.

Hedefimiz en kısa sürede ülke genelinde Mesleki Sorumluluk Sigortaları konusunda lider şirket konumuna gelmektir.

AAB Sigorta®