HAKKIMIZDA

AAB Sigortacılık
KİŞİYE ÖZEL SİGORTA ÇÖZÜMLERİ

AAB Sigorta ve Aracılık Hizmetleri

AAB Sigorta 2008 yılında, Avukat Mesleki Sorumluluk Sigorta Poliçesinin ülkemizde yürürlüğe girmesi ile birlikte kurulmuş bir acentedir.

Acente gelişim sürecinde Ağırlıklı olarak Mesleki Sorumluluk Sigortaları konusunda ilerlemiş, özellikle Avukat Mesleki Sorumluluk Sigorta Poliçesi ve SMMM Sorumluluk Sigorta Poliçesi konusunda uzmanlaşmıştır. Bu spesifik branşlarda ön plana çıktığı için hedef kitlesi içinde kısa sürede adını duyurmuştur

Hedef kitle olarak özellikle avukatlar ve yanında Mali Müşavir, Muhasebeci ve Yeminli Mali Müşavirlerin Sigortalanması konusunda uzmanlaşarak iş dünyasında ki gelişmeleri ve değişimleri takip eden acentemiz, Bilirkişi sorumluluk sigortaları, Apartman ve Site Yönetimi Sorumluluk Sigortaları gibi özel ürünleri de yelpazesi içine almıştır.Bu özel seçmiş olduğumuz alan dışında profesyonel bir acente olarak tabi ki Konut, İş yeri yangın, Seyahat, Kasko ve Trafik, Genel Sağlık veya Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları, Grup veya Özel Ferdi Kaza Sigortaları , All risk sigortaları, Fabrika, Depo, Turistik Tesis, Nakliyat poliçeleri gibi bir çok poliçe konusunda danışanlarımıza hizmet vermekteyiz.

Sorumluluk Sigortalarında Özellikle Gulf Sigortayı önerirken, Diğer branşlarda; Anadolu Sigorta, Groupama Sigorta, HDI Sigorta, Türkiye Sigorta, Ankara Sigorta, Axa Sigorta, Allians Sigorta, Sompa Japan ve Mapfre Sigorta şirketlerinden çeşitli ürünler için teklif sunabilmekteyiz.
DOĞRU ÜRÜN
HIZLI ÇALIŞMA
GÜVENİLİR HİZMET

930

AVUKAT SİGORTALI

1080

TOPLAM SİGORTALI

100%

MEMNUN MÜŞTERİ

2%

HASAR DOSYASI ORANI

AAB SİGORTA ve ARACILIK

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

“Sigortacılık bir sorumluluk mesleğidir. Bizim için sigortacılık ürün bilgisi ile başlar. Sektöre giren yeni poliçelerin teminatlarını en ince detaylarıyla araştırır ve sigorta şirketlerinin aynı poliçeler için sundukları teminat farklarını çıkartırız. Ve sürekli bu bilgileri takip edip güncel tutarak satış sırasında sigortalılarımızı risklerine en uygun teminatları veren poliçelere yönlendiririz. Hasar aşamasında müşterimizi dinler, gerekirse uzman görüşü sunarız. Hasar dosyasını takip eder, Sigorta şirketi ile Sigortalı arasındaki iletişimde yer alırız.”

UZMANLIK, ÜRÜN BİLGİSİ
99%
DOĞRU ÇÖZÜMLE BULUŞTURMA
90%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
100%